• შინაგან საქმეთა მინისტრმა აჭარის პოლიციის დეპარტამენტის დანაყოფების ხელმძღვანელე...
შინაგან საქმეთა მინისტრმა აჭარის პოლიციის დეპარტამენტის დანაყოფების ხელმძღვანელებთან სამუშაო თათბირი გამართა
შინაგან საქმეთა მინისტრმა, ვახტანგ გომელაურმა აჭარის პოლიციის დეპარტამენტის დანაყოფების ხელმძღვანელებთან სამუშაო თათბირი გამართა. შეხვედრას, ასევე ესწრებოდა მინისტრის მოადგილე - ვლადიმერ ბორცვაძე.
ვახტანგ გომელაურმა აჭარის პოლიციის დეპარტამენტის ახალ ხელმძღვანელს - პოლიციის პოლკოვნიკ ავთანდილ გალდავას ახალ პოზიციაზე დანიშვნა მიულოცა და წარმატებები უსურვა.
ვახტანგ გომელაურმა პოლიციის ხელმძღვანელებისგან აჭარის ავტონომიურ რესპუბლიკასა და ქალაქ ბათუმში დანაშაულის წინააღმდეგ ბრძოლისა და პრევენციული საპოლიციო ღონისძიებების შესახებ ინფორმაცია მოისმინა.
შინაგან საქმეთა მინისტრმა შეხვედრაზე თანამშრომლებთან უწყების პრიორიტეტული მიმართულებები განიხილა და სამუშაო პროცესთან დაკავშირებით მათ შესაბამისი დავალებები მისცა.

• The Minister of Internal Affairs held a working meeting with the unit chefs of t...
The Minister of Internal Affairs held a working meeting with the unit chefs of the Adjara Police Department
The Minister of Internal Affairs, Vakhtang Gomelauri held a working meeting with the leadership of the Adjara Police Department. The meeting was also attended by the Deputy Minister of Internal Affairs - Vladimer Bortsvadze.
Vakhtang Gomelauri congratulated the newly appointed head of the Adjara Police Department - Police Colonel Avtandil Galdava on his appointment to the new position and wished him further success.
Vakhtang Gomelauri got familiarized with measures regarding the fight against crime and preventive activities held by police leadership in the Autonomous Republic of Adjara and the city of Batumi.
At the meeting, the Minister of Internal Affairs discussed with the police employees the priority directions of the agency and gave them the relevant instructions related to the work process.